Aerofix olarak

35 yılı aşkın bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını günümüz ihtiyaçlarına göre son teknoloji ile hazırladığımız ürünlerle karşılıyoruz. Müşteri odaklı kadromuz, portföyümüzdeki 150'den fazla ürün ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktadır. İhtiyaç duyulan yeni ürünler için büyük bir heyecanla çalışıyor ve portföyümüze ekliyoruz.

İşinizi daha iyi yapan güvenilir ürünler sunarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Stratejik hedeflerimize ulaşmak ve temel değerlerimizi korumak için iş yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli ölçüyor ve iyileştiriyoruz.

Çalışkan, dürüst, karşılıklı güven ve saygıya dayanan ekibimiz bir takım oyuncusudur; Kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini beklentilerin ötesine taşımayı ilkemiz haline getirmişlerdir.Vizyonumuz

Modern üretim sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek ürettiği kaliteli ürün ve hizmet anlayışında istikrar sağlayan, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma fayda sağlayan, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek ulusal ve uluslararası platformda lider, güvenilir ve örnek bir firma olmak.Misyonumuz

Çağdaş, saygın ve güvenilir bir firma olarak; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden iç ve dış pazarlarda satışlarımızı arttırmak, sürekli gelişim ve değişim anlayışı ile marka bilinirliliğimizi pekiştirmek ve bunu yaparken de istihdam yaratmak, ülke ekonomisine, topluma ve çevreye fayda sağlamaktır.